אודות

אודות מרכז דור

ברצוני להזמין אתכם להצטרף למשפחה שלנו במרכז דור, הפועל זו השנה החמישית בהוד השרון כמרכז גדול, מגוון ואיכותי לחוגי ספורט, תנועה, העשרה ופנאי. המרכז נותן מענה לכל המשפחה, מציע קשת רחבה של פעילויות, ממוקם בלב ליבה של העיר באווירה פסטורלית ושקטה, ומפנק את הממתינים בקפיטריה חביבה.

במרכז דור חוגים מעולים בתחומים רבים לכל הגילאים: חוגי ספורט מגוונים, משחקי כדור, תנועה ומחול, פעילות לגיל הרך ואומנויות לחימה. בנוסף, חוגי העשרה מרתקים, הייחודיים רק למרכז דור: “ילדי דור העתיד” - רובוטיקה, אילוף כלבים, נגרות, עיצוב ועוד ולצידם מגוון חוגי נוער ומבוגרים. גם השנה התחדשנו בחוגים כגון עיצוב אופנה, אנגלית לקטנטנים, שחמט, אקרובטיקה אווירית ובפתיחת שלוחה נוספת של ביה”ס לכדורסל מכבי תל אביב ב’ספורטן’ הוד השרון. חידוש נוסף עליו אנחנו גאים הוא פתיחת סניף של “מחוברים” - מרכז לשיפור מיומנויות חברתיות של ילדים בעלי קשיים חברתיים ו/או תקשורתיים.

צוות המדריכים והמאמנים במרכז הינם הטובים הבכירים והאיכותיים ביותר בהוד השרון

הורים ,

גם אני הורה כמוכם. בבואי להחליט על חוגים לילדיי, אני כמובן מחפש את אלה שיעניקו שילוב של הנאה ולימוד, אבל חשוב לי שיהיה גם ערך מוסף. החוגים של מרכז דור מעניקים לילדים בדיוק את זה! הם מכוונים לפיתוחו העצמי, לשיפור ביטחונו ודימויו האישי, לפיתוח הקואורדינציה ושיפור יכולות הריכוז שלו ולחינוכו לערכים באמצעים חווייתיים.

"אני מאמין" שלנו הינו חינוך לערכים בהנאה !